Profilaktyka raka

Wspólnie w walce z rakiem

Dołącz do działania. Razem walczymy z rakiem.

Jak okazać wsparcie bliskim chorującym na nowotwór?

Zdrowej osobie ciężko zrozumieć, z czym mierzy się osoba chorująca na nowotwór. Czy można jej jakoś pomóc w nowej rzeczywistości? Jak samemu zmierzyć się z tą sytuacją?

Nowoczesna diagnostyka onkologiczna

diagnostyka onkologczna, badania obrazowe, badania molekularne, PET scyntygrafia kości, tomografia komputerowa rezonans magnetyczny ultrasonografia USG, TK tomografia

Zdrowie psychiczne po wygranej walce z chorobą

‍Wygrana walka z nowotworem to powód do świętowania i radości. Czy jednak wszyscy ozdrowieńcy reagują w ten sposób? Zupełnie nie. To ogromne przeżycie, które każdy będzie odbierał inaczej. Jak sobie poradzić z emocjami po chorobie?

Terapia celowana w leczeniu nowotworów

Terapia celowana molekularnie jest najnowszą metodą leczenia onkologicznego. Może być szansą na wydłużenie życia lub na całkowite pokonanie choroby. Ten rodzaj leczenia opracowano tylko dla niektórych rodzajów nowotworów, ale wraz z rozwojem nauki, lista chorób może się wydłużać.

Dlaczego badania genetyczne to przyszłość walki z nowotworami?

Badania genetyczne w przypadku nowotworów pełnią ważną rolę, Po co wykonywać badania genetyczne na raka, Terapia celowana nowotworu, Jakie są rodzaje badań genetycznych w nowotworach

Potrzebujesz wsparcia?

Skontakuj się z opiekunem

Nie zwlekaj, zadzwoń

Zadzwoń