Dla pacjenta

Pacjencie, to miejsce dla Ciebie

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje ważne i przydatne dla Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dołącz do Rejestru pacjentów onkologicznych

Dołączenie do Rejestru daje szansę choremu na bezpłatną konsultację lekarską i szybszą drogę do terapii celowanej. Chcemy, aby każdy pacjent miał możliwość uzyskania informacji na temat wszystkich możliwych metod leczenia, również oferowanych w ramach badań klinicznych. Dołączenie do Rejestru zbadajraka.pl jest bezpłatne.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Blog dla pacjentów i ich bliskich

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obserwacjom, wiemy dobrze, jakie pytania mają pacjenci onkologiczni oraz ich bliscy. Stworzone materiały mają charakter edukacyjny i wspierają Pacjenta w poszerzaniu świadomości na temat raka, jego leczenia i życia po chorobie.

POZNAJ DEFINICJĘ NIEZNANYCH CI POJĘĆ

Słowniczek dla pacjenta i jego bliskich

Najtrudniejsze zagadnienia wyjaśniamy w możliwie najprostszy sposób. Wyszukaj w Słowniczku termin związany z leczeniem onkologicznym lub badaniami klinicznymi i zrozum to, co dotychczas było niejasne.

Współpracujące Fundacje i Organizacje Pacjenckie

Dołącz do społeczności, która nie poddaje się chorobie

Aby ułatwić Pacjentom wymianę wiedzy i doświadczeń oraz udostępnić komfortową przestrzeń do wzajemnego kontaktu - stworzyliśmy grupę Zbadajraka w serwisie Facebook. Oprócz wsparcia, którego Pacjenci wzajemnie sobie udzielają, w grupie przeczytasz  porady, wpisy lifestyle dla chorych oraz weźmiesz  udział w webinariach edukacyjnych.