Czym jest ZbadajRaka.pl?

O nas

Badania kliniczne są wyjątkową szansą dla pacjentów, u których standardowe leczenie nie jest wystarczające. Udział w badaniu klinicznym to dla pacjenta onkologicznego możliwość:

Leczenia w ramach terapii celowanej,
Wyleczenia choroby, poprawy jakości życia lub jego wydłużenia,
Lepszego i szybszego dostępu do nowych metod leczenia,
Precyzyjnej diagnostyki dopasowanej do jego potrzeb,
Wysokiego standardu opieki,
Współpracy z zespołem doświadczonych specjalistów,
Oceny jego stanu klinicznego na najwyższym poziomie.
Promowanie profilaktyki onkologicznej

Misja i wizja

Misją NEOINSIGHT i działania serwisu ZbadajRaka.pl jest nieustanne zwiększanie dostępności leczenia chorób onkologicznych Polaków w ramach badań klinicznych, promowanie skutecznej profilaktyki onkologicznej i ustalanie nowych, coraz lepszych standardów diagnostyki chorób nowotworowych w Polsce i na świecie.

Poprzez skuteczne, zróżnicowane działania, NEOINSIGHT dąży do zwiększania świadomości społecznej na temat nowotworów, postępu w czasie ich wykrywania oraz jakości leczenia, poprzez dopasowanie go do pacjenta.

Zbadajraka.pl

Rejestr pacjentów

Zbudowany przez platformę ZbadajRaka.pl rejestr danych, dotyczących pacjentów onkologicznych i hematologicznych, to nowoczesne narzędzie, które ma szansę zwiększyć chorym dostępność do nowoczesnych terapii w ramach badań klinicznych

Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.