Rejestr pacjentów ZbadajRaka.pl

Dlaczego powstał Rejestr pacjentów?

Stworzony i prowadzony przez Zespół ZbadajRaka.pl Rejestr pacjentów jest narzędziem, które ułatwia dostęp do terapii celowanej, potrzebującym pacjentom.

Dzięki zapisaniu się do Rejestru, chory ma możliwość skorzystania  z bezpłatnej konsultacji onkologicznej oraz jeśli to możliwe, zaproponowania udziału w badaniu klinicznym.

Każda nowa rejestracja realizuje cel istnienia Rejestru – ratowanie i poprawę jakości ludzkiego życia oraz pokonywanie kolejnych barier w walce z nowotworami.

Dlaczego warto się zapisać?

Zespół Zbadajraka analizuje nowo pojawiające się badania kliniczne i weryfikuje możliwość zaproponowanie Pacjentom  z Rejestru nowoczesnego leczenia.

Nawet , jeśli w momencie zapisu, nie będzie dla Ciebie terapii, skontaktujemy się z Tobą ponownie, kiedy pojawi się perspektywa leczenia odpowiednia z uwagi na Twoją historię medyczną, rodzaj nowotworu czy jego profil genetyczny.

Wywiad medyczny i analiza dokumentacji

Co następuje po wpisaniu się do rejestru?

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Konsultantka ZbadajRaka.pl, aby zebrać dokładny wywiad medyczny, ustalić kluczowe kwestie związane z obecnym leczeniem oraz umówić telekonsultację Lekarza z pacjentem.

To na podstawie tej rozmowy i przekazanej dokumentacji medycznej,  Lekarze Specjaliści rozpoczną pracę nad ewentualną informacją o możliwości zastosowania terapii celowanej.

Bezpieczne przechowywanie danych pacjenta

Co się dzieje z danymi pacjenta?

Dane pacjenta, które zostały przekazane przez formularz oraz podczas wywiadu są przetwarzane i przechowywane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa w świecie medycyny.

Serwis ZbadajRaka.pl korzysta z nich w celu zapewnienia Pacjentowi profesjonalnej konsultacji lekarskiej. Więcej informacji o wykorzystaniu danych znajdziesz w Regulaminie strony oraz Polityce Prywatności.

WPISY NA BLOGU

Poszerz swoją wiedzę

Zapraszamy do eksploracji różnorodnych tematów badań klinicznych dostępnych na naszej stronie. Odkryj nowe perspektywy zdrowia.

Klikając „Akceptuj wszystkie pliki cookie”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na swoim urządzeniu. Zobacz naszą Politykę prywatności, aby uzyskać więcej informacji.