Zarejestruj się do bezpłatnej bazy dla pacjentów onkologicznych

Zostań częścią społeczności walczącej z rakiem i uzyskaj dostęp do najnowszych badań klinicznych, które mogą dać Ci nadzieję na pokonanie choroby.

Dołącz do rejestru
Step 1/4

Zacznijmy od najważniejszego

Poniżej znajduje się lista, wybierz jedną odpowiedź lub zaznacz inne i wypełnij pole dodatkowe.

Jak możemy się z Tobą skontaktować

Preferujemy kontakt telefoniczny, ale możemy również wysłać maila.

Z kim mamy przyjemność?

Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu umówienia bezpłatnej konsultacji.

Jeszcze tylko zgody i jesteś z nami.

Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym miejscu. Możesz mieć pewność, że nie wykorzystamy ich dla osób trzecich.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Rejestr pacjentów ZbadajRaka.pl

Dlaczego powstał Rejestr pacjentów?

Stworzony i prowadzony przez Zespół ZbadajRaka.pl Rejestr pacjentów jest narzędziem, które ułatwia dostęp do terapii celowanej, potrzebującym pacjentom.

Dzięki zapisaniu się do Rejestru, chory ma możliwość skorzystania  z bezpłatnej konsultacji onkologicznej oraz jeśli to możliwe, zaproponowania udziału w badaniu klinicznym.

Każda nowa rejestracja realizuje cel istnienia Rejestru – ratowanie i poprawę jakości ludzkiego życia oraz pokonywanie kolejnych barier w walce z nowotworami.

Dlaczego warto się zapisać?

Zespół Zbadajraka analizuje nowo pojawiające się badania kliniczne i weryfikuje możliwość zaproponowanie Pacjentom  z Rejestru nowoczesnego leczenia.

Nawet , jeśli w momencie zapisu, nie będzie dla Ciebie terapii, skontaktujemy się z Tobą ponownie, kiedy pojawi się perspektywa leczenia odpowiednia z uwagi na Twoją historię medyczną, rodzaj nowotworu czy jego profil genetyczny.

Wywiad medyczny i analiza dokumentacji

Co następuje po wpisaniu się do rejestru?

W ciągu kilku dni skontaktuje się z Tobą Konsultantka ZbadajRaka.pl, aby zebrać dokładny wywiad medyczny, ustalić kluczowe kwestie związane z obecnym leczeniem oraz umówić telekonsultację Lekarza z pacjentem.

To na podstawie tej rozmowy i przekazanej dokumentacji medycznej,  Lekarze Specjaliści rozpoczną pracę nad ewentualną informacją o możliwości zastosowania terapii celowanej.

Bezpieczne przechowywanie danych pacjenta

Co się dzieje z danymi pacjenta?

Serwis ZbadajRaka.pl korzysta z nich w celu zapewnienia Pacjentowi profesjonalnej konsultacji lekarskiej. Więcej informacji o wykorzystaniu danych znajdziesz w Regulaminie strony oraz Polityce Prywatności.

WPISY NA BLOGU

Poszerz swoją wiedzę

Zapraszamy do eksploracji różnorodnych tematów badań klinicznych dostępnych na naszej stronie. Odkryj nowe perspektywy zdrowia.