Wróć

Europejskie Forum Pacjentów Hematoonkologicznych

Pacjentów Hematoonkologicznych w Warszawie zostało zorganizowane pod koniec 2023 roku przez Fundację Carita im.Wiesławy Adamiec. Dr Michał Kwiatek zaprezentował wykład pod tytułem "Badania kliniczne jako opcja terapeutyczna: Fundację Carita im.Wiesławy Adamiec
Europejskie Forum Pacjentów Hematoonkologicznych

Europejskie Forum Pacjentów Hematoonkologicznych


Pacjentów Hematoonkologicznych w Warszawie zostało zorganizowane pod koniec 2023 roku przez Fundację Carita im. Wiesławy Adamiec. Dr Michał Kwiatek zaprezentował wykład pod tytułem "Badania kliniczne jako opcja terapeutyczna: możliwe drogi kwalifikacji do badania". To niezwykłe wydarzenie skupione było głównie na potrzebach pacjentów zmagających się z chorobami onkologicznymi. Jesteśmy niezmiernie dumni z udziału naszego eksperta w tym prestiżowym spotkaniu.

W swojej prezentacji dr Kwiatek omówił znaczenie badań klinicznych jako alternatywnej opcji terapeutycznej dla pacjentów onkologicznych. Przedstawił także możliwe ścieżki kwalifikacji do takich badań, co stanowi istotną informację dla osób dotkniętych tą chorobą. Jego zaangażowanie w edukację pacjentów i świadczenie kompleksowej opieki to przykład naszego zaangażowania w walkę z chorobami nowotworowymi.

Dzięki takim inicjatywom możemy nie tylko podnosić świadomość na temat nowoczesnych metod leczenia, ale również budować więź z pacjentami i ich bliskimi. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej i wsparcia dla wszystkich osób dotkniętych chorobami nowotworowymi, dlatego tak ważne jest dla nas uczestnictwo w takich wydarzeniach i dzielenie się naszą wiedzą oraz doświadczeniem.

Jesteśmy wdzięczni Fundacji Carita za możliwość uczestnictwa w Europejskim Forum Pacjentów Hematoonkologicznych w Warszawie i za zaufanie, jakim nas obdarzono. To dla nas ogromne wyróżnienie móc być częścią takiego wydarzenia i przyczyniać się do poprawy opieki nad pacjentami onkologicznymi.

Nie przegap najnowszych informacji
"Nie przegap najnowszych informacji, aktualności i ekskluzywnych treści. Subskrybując nasz newsletter, otrzymasz regularne aktualizacje na temat najświeższych doniesień, artykułów i wydarzeń związanych z naszą branżą.
Przeczytaj naszą politykę prywatności.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wróć

WPISY NA BLOGU

Poszerz swoją wiedzę

Zapraszamy do eksploracji różnorodnych tematów badań klinicznych dostępnych na naszej stronie. Odkryj nowe perspektywy zdrowia.