Wróć

Akcja ThinkPINK wspólnie z Ewą Chodakowską i Omenaa Foundation

inicjatywy ThinkPink, którą zorganizowała Ewa Chodakowska we współpracy z BeRAW, OmenaaFoundation oraz Bakalland. Inicjatywa ta ma na celu promowanie świadomości na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi. Działając razem, chcemy przyczynić się do poprawy zdrowia kobiet
Akcja ThinkPINK wspólnie             z Ewą Chodakowską i Omenaa Foundation

Akcja organizowana przez Ewę Chodakowską wraz z BeRAW oraz OmenaaFoundation i Bakalland

W 2023 roku mieliśmy niesamowitą przyjemność dołączyć do inicjatywy ThinkPink, którą zorganizowała Ewa Chodakowska we współpracy z BeRAW, OmenaaFoundation oraz Bakalland. Inicjatywa ta ma na celu promowanie świadomości na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi. Działając razem, chcemy przyczynić się do poprawy zdrowia kobiet i zwiększyć świadomość na temat tego istotnego problemu.

Nasz projekt, ZbadajRaka, dostarczył pacjentkom specjalistyczne narzędzie do analizy ryzyka wystąpienia raka piersi w formie kwestionariusza online. Dzięki niemu kobiety mogły ocenić potencjalne ryzyko zachorowania na raka piersi oraz skorzystać z bezpłatnych badań profilaktycznych, takich jak morfologia, OB, CA15, a także sprawdzić obecność mutacji BRCA1 w laboratorium Diagnostyka.

Wierzymy, że wspólnymi siłami możemy wywrzeć pozytywny wpływ na zdrowie kobiet. Nasza inicjatywa nie tylko pomaga w wczesnym wykrywaniu choroby, ale także edukuje i mobilizuje społeczność do regularnych badań profilaktycznych. Dzięki temu coraz więcej kobiet może skorzystać z odpowiedniej opieki medycznej i podjąć świadome decyzje dotyczące swojego zdrowia.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim partnerom za wsparcie i zaangażowanie w tę ważną inicjatywę. Dzięki naszej współpracy możemy dotrzeć do większej liczby osób i przyczynić się do zmiany na lepsze. Wspólnie podniesiemy świadomość na temat raka piersi i pokażemy, że dbanie o zdrowie jest niezwykle istotne.

Jednak nasza praca się nie kończy. Wciąż będziemy dążyć do tego, aby nasza misja się rozwijała i obejmowała coraz większą liczbę osób. Będziemy również kontynuować nasze działania edukacyjne, aby jak najwięcej osób mogło zyskać wiedzę na temat profilaktyki i wczesnego wykrywania raka piersi.

Wierzymy, że nasze wysiłki przyniosą pozytywne rezultaty i przyczynią się do poprawy zdrowia i jakości życia wielu kobiet. Razem jesteśmy silniejsi, razem możemy osiągnąć więcej.

Nie przegap najnowszych informacji
"Nie przegap najnowszych informacji, aktualności i ekskluzywnych treści. Subskrybując nasz newsletter, otrzymasz regularne aktualizacje na temat najświeższych doniesień, artykułów i wydarzeń związanych z naszą branżą.
Przeczytaj naszą politykę prywatności.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Wróć

WPISY NA BLOGU

Poszerz swoją wiedzę

Zapraszamy do eksploracji różnorodnych tematów badań klinicznych dostępnych na naszej stronie. Odkryj nowe perspektywy zdrowia.