Guzy lite

Zaawansowane nowotwory stałe to te, które rozprzestrzeniły się poza swoje pierwotne miejsce powstania i zazwyczaj wymagają bardziej zaawansowanych form leczenia
Wskazanie
Zaawansowane nowotwory stałe to te, które rozprzestrzeniły się poza swoje pierwotne miejsce powstania i zazwyczaj wymagają bardziej zaawansowanych form leczenia. Mogą być one trudniejsze do leczenia, ponieważ przerzuty mogą wystąpić w różnych częściach ciała, co komplikuje terapię. Leczenie zaawansowanych nowotworów stałych często obejmuje kombinację terapii, takich jak chemioterapia, radioterapia, immunoterapia i terapie celowane, dostosowane indywidualnie do potrzeb pacjenta.
Lek badany

TAK-676

Dla kogo jest to badanie?
Grupa kontrolna
Podstawowe kryteria włączenia

1.Osoby, które mogą wziąć udział w badaniu to pacjenci z nawrotowym, miejscowo zaawansowanym lub przerzutowym rakiem jelita grubego lub rakiem płaskonabłonkowym głowy i szyi, u których choroba nie odpowiada na wcześniejsze leczenie. 

2.Nowotwór  jest  potwierdzony badaniem histologicznym i jest to rak, który nie może być operowany. 

3.Jeśli pacjent przeszedł leczenie systemowe, takie jak chemioterapia czy radioterapia, musiało to się zakończyć co najmniej 6 miesięcy przed rozpoczęciem badania.

Podstawowe kryteria wyłączenia
Sprawdź inne z tej kategorii
No items found.
Bądź na bieżąco
Jeśli masz rozpoznanie nowotworowe i chcesz skorzystać z bezpłatnej rozmowy z lekarzem.